Memora International

запитання та відповіді

English   Español    Portuguese   French   German    Italian   Norwegian   Russian   Ukrainian Arabic  

Чим займається Mémora International? 
- Mémora International — централізована платформа для організації місцевих та міжнародних перевезень через одну компанію, яка бере на себе всі організаційні питання та оформлення документів за місцем відправлення і за місцем призначення відповідно до найвищих стандартів якості та професіоналізму. Надання послуг з посмертної репатріації.

У яких країнах надаються послуги?
- Завдяки співпраці з великими дипломатичними представництвами та консульськими установами, асоціаціями та авіакомпаніями ми є однією з провідних компаній з надання міжнародних послуг з посмертної репатріації і надаємо свої послуги в будь-якій країні світу.
За рахунок активного членства в таких асоціаціях, як FIAT-IFTA (Всесвітня асоціація ритуальних служб), EFFS (Європейська федерація ритуальних послуг) і ALPAR (Латиноамериканська асоціація кладовищ та ритуальних послуг), компанія Mémora International має велику партнерську мережу по всьому світу і займає провідні позиції у сфері міжнародних ритуальних послуг.

Це нова послуга?
- Наш португальський підрозділ існує вже більше 10 років і володіє досвідом управління міжнародною платформою з надання ритуальних послуг. В Іспанії компанія працює з 2010 року. Раніше кожне ритуальне агентство концерну надавало свої послуги на місцевому рівні відповідно до власних умов та прейскурантів. Міжнародна платформа дає додаткові переваги для надання послуг концерном Grupo Mémora на світовому рівні.

Які переваги компанія пропонує родині померлого?
- Протягом усього процесу ви будете мати справу тільки з однією компанією, яка візьме на себе всі організаційні питання та оформлення документів в країні походження і в країні призначення у відповідності до найвищих стандартів якості та професіоналізму. Компанія організовує перевезення померлого від пункту відправлення до пункту призначення, а також в індивідуальному порядку консультує сім'ю померлого щодо місцевих звичаїв, законів та адміністративних процедур.
У разі надання послуг страховими компаніями або платформами підтримки основні переваги нашої компанії залишаються тими ж: ви будете мати справу тільки з однією компанією з широким територіальним охопленням, яка знаходиться поруч з вами завдяки партнерській мережі ритуальних агентств і персоналу наших центрів підтримки. При цьому надійність наших послуг підтверджується приналежністю компанії до концерну Grupo Mémora — лідера в області ритуальних послуг, траурних комплексів, крематоріїв та управління кладовищами на Піренейському півострові. Концерн управляє 125 траурними комплексами, 26 крематоріями і 23 кладовищами, у ньому працює 1200 фахівців.

Який порядок дій при репатріації?
- Спираючись на нашу партнерську мережу, міжнародна платформа готує кошторис на послуги, а також координує всю роботу з посмертної репатріації та підтримує зв'язок з родиною померлого в Іспанії, Португалії чи за кордоном та з ритуальними агентствами за місцем поховання. Ми гарантуємо ефективність послуг з репатріації, що надаються нашою компанією, забезпечуємо оформлення необхідної документації та її легалізацію і вирішуємо всі питання з моменту першого контакту з сім'єю померлого і (або) із замовником і до укладення договору на перевезення. 

Щоб дізнатися, що потрібно робити у разі необхідності посмертної репатріації, відвідайте наступну сторінку

У які країни ви найчастіше організовуєте репатріацію? 
- У Великобританію, Францію, Марокко, Німеччину, Норвегію, Румунію, Нідерланди та Еквадор.

Які види транспорту використовуються для перевезення?
- Зазвичай перевезення здійснюється повітряним транспортом, але при перевезенні на відносно невеликі відстані використовується автомобільний транспорт.

Як ви працюєте за кордоном?
- У нас існують угоди з провідними місцевими та міжнародними компаніями ритуальних послуг, організаціями, колективами, консульствами, посольствами та основними авіаперевізниками.

Для чого компанії Mémora International пересувний траурний комплекс?
- Це один з ресурсів компанії, які використовуються при надзвичайних ситуаціях і великих стихійних лихах. Компанія має персонал, обладнання та спеціальні протоколи, що дозволяють оперативно реагувати в подібних ситуаціях.

Хто є основними клієнтами компанії? Чи багато серед них приватних осіб?
- Ми обслуговуємо приватних осіб, це приблизно 25 % наших замовників. Але перш за все нашими клієнтами є страхові компанії, платформи з репатріації Великобританії, Німеччини та скандинавських країн, великі концерни ритуальних послуг Франції і, нарешті, консульські установи різних країн світу.