Memora International

ЩО РОБИТИ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ РЕПАТРІАЦІЇ

English   Español    Portuguese   French   German    Italian   Norwegian   Russian   Ukrainian Arabic  

Найчастіше ми не знаємо, як діяти у разі смерті близької людини, і ще менше уявляємо собі, що робити, якщо необхідне міжнародне перевезення померлого у разі його смерті за межами рідної країни. 

Порядок дій:

  • 1/ Зателефонувати в Memora International: Обслуговування на різних мовах, Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Зателефонувати в +0034 914 849 400 (+351 214706300, якщо ви телефонуєте з Португалії)

  • 2/ Якщо у вас є страховка, необхідно повідомити про смерть в страхову компанію: і надати всю контактну інформацію платформи Mémora International страховій компанії для координації дій.

  • 3/ Консультація сім'ї та оформлення документів: (посвідчення особи/паспорт), отримання необхідних дозволів, інформування компетентних інстанцій про процес репатріації.

  • 4/ Доставка померлого у похоронний заклад.

  • 5/ Проходження всіх необхідних процедур в пункті відправлення для забезпечення перевезення: підготовка тіла померлого, труна, авіаперевезення, проходження митниці і т. д.

  • 6/ Послуги в пункті призначення, які надаються нашими міжнародними партнерами за бажанням замовника.

Варіанти посмертної репатріації залежать від рішення сім'ї померлого, чинного законодавства та звичаїв країни призначення. Ви можете вибрати кремацію померлого в країні його смерті і доставку праху в країну походження або посмертну репатріацію тіла для поховання або кремації на батьківщині. 

Ми живемо в мультикультурному суспільстві і тому приділяємо увагу всім особливостям різних культур та релігій, щоб забезпечити обслуговування відповідно до звичаїв і вірувань померлого і його близьких.

Для отримання більш детальної інформації скачайте «Керівництво про порядок дій у разі посмертної репатріації».