Memora International

ПРО ПЛАТФОРМУ MÉMORA INTERNATIONAL

English   Español    Portuguese   French   German    Italian   Norwegian   Russian   Ukrainian Arabic  

Memora International — це нова концепція комплексної організації всіх ритуальних послуг.

Це централізована платформа з посмертної репатріації, в якій всі питання, що виникають при смерті людини в чужій країні, вирішує лише одна висококваліфікована компанія, яка бере на себе всі формальності, пов'язані з міжнародним перевезенням тіла: підготовку та оформлення місцевих офіційних документів, медичних довідок і консульських дозволів, організацію авіаперевезення, а також надає консультації щодо законодавства та підтримку сім'ї померлого в країні відправлення і в країні призначення. 

Наша мета: полегшити всі формальності та організаційні питання, пов'язані зі смертю в чужій країні, тому Mémora International має в своєму розпорядженні досвідчених професіоналів, які знають, що робити в таких випадках і як організувати посмертну репатріацію. Це фахівці по протоколу та ритуальних послугах, з якими можна зв'язатися цілодобово і без вихідних на різних мовах: англійській, французькій, німецькій, іспанській, португальській, російській, українській і так далі. Ми живемо в мультикультурному суспільстві, тому наше обладнання і приміщення пристосовані для проведення будь-яких обрядів та релігійних ритуалів. 

Знати нам трохи більше, ви також можете завантажити наші презентаційної брошури.

memora_funeral catolico Mémora cementerio musulmán memora_funeral budista

Для ефективної роботи в усіх країнах світу платформа має угоди з найбільшими національними та міжнародними фірмами ритуальних послуг, а також з державними органами, дипломатичними представництвами та консульськими установами, страховими компаніями, міжнародними платформами з надання допомоги, організаціями, авіаперевізниками і так далі.
Memora International організовує навчальні заходи в різних форматах, призначені для різних аудиторій, наприклад так звані Консульські дні, метою яких є об'єднання зусиль та поліпшення координації дій усіх сторін, що приймають участь у посмертній репатріації в Європі, для досягнення максимальної ефективності всіх процедур та полегшення стану невизначеності, в якому перебувають близькі родичі померлого. З цією ж метою за останні роки компанія Mémora International організовувала семінари для представників консульських установ, судово-медичних експертів, асоціацій та різних колективів в кількох містах в Іспанії та Португалії. 

Memora International має в своєму розпорядженні пересувний траурний комплекс площею 83 м², призначений для використання при великих катастрофах. У компанії є особлива група для екстрених ситуацій зі спеціальним протоколом роботи і можливість оперативного реагування при подібних обставинах. 

Надійність платформи Mémora International підтверджує її приналежність до концерну Grupo Mémora, лідера в області ритуальних послуг, траурних комплексів, крематоріїв та управління кладовищами на Піренейському півострові. Концерн Grupo Mémora щорічно проводить більше 46 тисяч ритуалів, виконує 16 тисяч кремацій, а послугами його траурних комплексів щороку користується понад 41 тисяча сімей в Іспанії та Португалії. Концерн також має власну фабрику з виготовлення трун, Eurocoffin, яка відрізняється інноваціями, турботою про довкілля, високою якістю продукції і можливістю адаптувати її до вимог замовника. Концерн компаній Grupo Mémora в цифрах: 125 траурних комплексів, 26 крематоріїв, 23 кладовищ, 1200 співробітників.